Záložka "Kontakt" ti nabízí veškeré potřebé údaje pro objednání hry, nahlášení podvodné firmy, zkontrolovaní obratu firmy a hlavně pro pokec na horké lince. Otázka pro všechny: "Už jste nás zkusili nahlásit finančáku?" - Ne? Zkuste ..

Níže ti poskytujeme 2 speciální kontakty a to na pokec s šefíky, tak slušné chování, dámy! Prosíme, neotravujte naše šefíky s objednávkami, reklamacemi - od toho jsme tu my. Ptejte se je třeba na různé vychytávky u her nebo na jejich výšku a velikost - proto jste klikly na záložku "Poradna, nebo-li pokec".
 

Pokec s bigbossem můžeš zkusit na tomto jeho soukromém čísle. PS: je to bručoun, takže funguje max do 20:00. Můžeš volat ohledně her, bombovému útoku a nebo nahlášení podvodné firmy finančáku.

Gameři a čeští úředníci, pište a volejte na +420 608 154 650

 

Jestli ti to bigboss stále nezvedá a chceš s nim opravdu navázat vztah, tak zkus využít jeho e-mail. Bude rád, možná!

Osobní e-mail našeho bigbosse zní bigbossz@freshgames.cz 

 

Pak tu máme našeho šefíka juniora, který se sice teprve zaučuje, ale není bručoun .. a dámy, pozor! Junior se hlavně specializuje na čas po 22:00 hodině - asi víte proč, haha.

Juniorův e-mail dámy je juniorbossz@freshgames.cz a číselko +420 702 596 993

 

Tito 2 pánové, pro nás bohové ti poradí se vším, co budeš potřebovat. Pomůžou ti vyřešit tvé malé problémy s hrou, skillem, držením ovladače a v neposlední řadě ti poradí co dělat s přítelkyní nebo milenkou. Doufáme pánové a dámy, že jste si všechny tyto důležité kontakty (důležitější už fakt být nemůžou) zkopírovali do svých chytrých telefonů.

PS: hlášení pro naše nové milenky - jste pro nás opravdu oporou!

Doručení klíče
ihned po zaplacení
Garance nákupu
a vrácení peněz
24 hodinová
on-line podpora
Instalace her
zákazníkům zdarma

MenuX

Provozovatel webu, PreMa Services, s.r.o., se sídlem Poručíka Hoši 504/56A, 747 11 Kozmice, IČ: 06081053, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím