Jsme herní eshop, který se od roku 2015 zabývá prodejem digitálních klíčů ke hrám, herním příslušenstvím. Blá, blá, blá,..To už jistě všichni víte.
Otázka zní: "Kdo opravdu jsme?"

Našimi zaměstnanci jsou dlouholetí hráči, kteří přišli z různých herních prostředí - z PC, Xboxu nebo PS. I my, podobně jako Ty, jsme hráči. Viděls nás hrát na legendárním Invexu nebo na herním portále Gamezone.cz, či dokonce adminovat tyto turnaje. A teď nás můžeš sledovat také na internetu.

 
Ptáš se kde?

Diskutovat, např.: v různých skupinách, facebooku, na serverech, na online/offline eventech. Můžeš s námi dokonce hrát na Xboxu, nebo naštvaně nadávat při hraní "Kantra" na Discordu, popřípadě vzteky bouchat ovladačem do stolu při streamování FIFY na PS - potkáš nás všude, kde se něco děje a kde se hraje.

 
Ptáš se proč?

Protože "We are players and we are stronger together!". My jsme hráči, proto Ti můžeme nabídnout něco, něco více než jen holý prodej hry - nejsme pouze tuctový e-shop. My s tebou tvoříme herní komunitu! Jsi součástí hry!

 

Chceš vědět o nás více?

Můžeš nám napsat e-mail, popřípadě zavolat - tyto kontakty seženeš v záložce "Kontakt". Pokud nechceš zbytečně utrácet svůj/mamčin kredit nebo se stydíš za email s koncovkou atlas.cz, tak nám prostě napiš na socky! Nemáš socky? Vyhledej si naše gamertagy, připoj se k nám do party na Xboxu/PS a pokecáme! Pokud jsi zoufalý z toho, že nevyužiješ ani jednu z těchto dosavadních variant, tak se sejdeme na discordu!

Doručení klíče
ihned po zaplacení
Garance nákupu
a vrácení peněz
24 hodinová
on-line podpora
Instalace her
zákazníkům zdarma

MenuX

Provozovatel webu, PreMa Services, s.r.o., se sídlem Poručíka Hoši 504/56A, 747 11 Kozmice, IČ: 06081053, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím