Proč volit digitální distribuci?

Ušetříme ti čas a dokonce i tvé těžce vydělané  peníze. Sedneš si na gauč, pustíš si písničky z Apple Music, projedeš si náš e-shop a objednáš. Zaplatíš objednávku a za pár minut máš aktivační kód (klíč) v e-mailu. Tomu se říká rychlost, nemyslíš?

 

Jak je možné, že je aktivační kód (klíč) o tolik levnější než krabicová verze hry?

Odečti si balení, dopravu, náklady na skladníka, milenku, nájem kamenného obchodu .. a přesně tyto náklady nemusíme platit, proto můžeme hry nabízet levněji, hodně levněji.

 

Jedná se o originální hry?

Ano, všechny námi dodávané aktivační kódy (klíče) jsou od ofiko distributorů (Xbox, Steam, Origin, Uplay a jiné). Pokud by tomu tak nebylo, tak by nikdo z našich zákazníku neměl možnost jakýkoliv kód (klíč) aktivovat u výrobce/vydavatele hry. Striktně odsuzujeme obchodování s ukradenými nebo zfalšovanými kódy - šedý trh!

 

Jak mohu aktivovat kód (klíč)?

Aktivace kódu (klíče) je velmi jednoduchá. Vše potřebné najdeš v sekci "Návody k aktivaci" a nebo zavolej našim rádcům na horkou linku.

 

Je uváděná cena finální? Žádné skryté poplatky?

Ano, bez skrytých poplatků.

 

Jak probíhá doručení hry?

Po zaplacení hry ti pošleme na tvůj e-mail aktivační kód (klíč), který následně můžeš aktivovat na platformě, pro kterou je určený (Xbox, Steam, Origin, a další).

 

Za jak dlouho mě dorazí aktivační klíč?

Aktivační kód (klíč) obdržíte z 99% ihned po přijetí platby na náš účet. Výjimečně se může stát, že hru nebudeme mít skladem a tudíž hru musíme doobjednat - vždy uvedeno červeným písmem na stránce daného produktu (takový produkt se statusem obdržíte nejpozději do 10h).

  

Jak to je doopravdy s doručením objednávky o svátcích a "24/7/365"?

Jsme lidi, nikoliv stroje. Všechno se dá dnes zautomatizovat, ale nebudeme ti mazat med kolem pusy jako ostatní e-shopy! Milujeme svou práci, hry, ale máme své rodiny, děti a umíme si vážit volného času s nimi (o svátcích). Takže se opravdu někdy může stát, že to prostě nevýjde dle našich představ a objednávka se opozdí o 10 minut - snad ti to nebude vadit a nedáš nám kvůli tomu špatnou recenzi.

  

Je možné zakoupenou hru využívat na více zařízeních?

Jeden aktivační kód (klíč) = 1 hráč, který může danou hru v určité chvíli hrát. Není tedy možné využívat jeden aktivační kód (klíč) současně na 2 a více zařízeních. Hra se po uplatnění přiřazuje k Vašemu účtu! To znamená, že kdykoliv a kdekoliv budete chtít, stačí se přihlásit na jakémkoliv PC/Konzoli pod příslušným účtem. Hru můžete poté stáhnout a hrát.

    

Jak poznám, o kterou platformu se jedná?

U každého produktu je ikona, která jasně zdůrazňuje o jakou platformu se jedná. Proto tě prosíme .. při objednávání nekoukej na facebook nebo instagram a věnuj zvýšenou pozornost objednávce!

    

Jak opětovně nainstaluji produkt?

Produkt aktivuješ vždy na svůj uživatelský účet přímo u výrobce/vydavatele hry. Hra se spojí napořád s tvým účtem, opětovná instalace se tedy provádí pomocí přihlášení na svůj profil, kde máš hru aktivní.

 

Dokážete sehnat hru, kterou jsem v nabídce nenašel?

Napiš nám a my se ji pokusíme do nabídky přidat. Samozřejme s co nejlepší cenou na trhu!

      

Lze hru vrátit?

Hru, respektivně aktivační kód (klíč) nelze vrátit! Jedná se o dodání digitálního obsahu a dle zákona č.89/2012 Sb. par 1837 spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy, promiň!

 

Je tady možnost reklamace hry?

Hru samozřejmě reklamovat lze, ale je potřeba splnit naše reklamační podmínky (k dostání v Obchodních podmínkách). Reklamaci pak stačí poslat našemu týmu na e-mail. Jsme sice dobří lidé, ale nepřijímáme reklamace přes soc. sítě, telefonáty.

 

Mám na hru zdarma nárok? Kdy hru zdarma dostanu? Na jakou platformu?

10 dnů po uskutečnění nákupu příjde e-mail portálu Heureka.cz. Stačí vše upřímně vyplnit a zveřejnit. Po zveřejnění posíláme hru zdarma - na platformu Steam.

Doručení klíče
ihned po zaplacení
Garance nákupu
a vrácení peněz
24 hodinová
on-line podpora
Instalace her
zákazníkům zdarma

MenuX

Provozovatel webu, PreMa Services, s.r.o., se sídlem Poručíka Hoši 504/56A, 747 11 Kozmice, IČ: 06081053, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím